Υπηρεσίες Courier
τηλέφωνα επικοινωνίας
INTERCITY COURIER

Υπάλληλος Διαλογής Αποστολών

Πίσω στις θέσεις εργασίας
Περιγραφή
Αττική

Η ICC Courier αναζητά υπάλληλο κέντρου διαλογής για την ενίσχυση της ομάδας μας στον τομέα της διαλογής και αποστολής δεμάτων και φακέλων.

Καθήκοντα

  • Εκτέλεση διαδικασιών διαλογής αποστολών, διασφαλίζοντας την ακριβή και έγκυρη κατηγοριοποίηση δεμάτων και φακέλων.

  • Χρήση Barcode Scanner για τον έλεγχο και παρακολούθηση των αποστολών.

  • Υποστήριξη του Υπεύθυνου Διαλογής στην οργάνωση και συντονισμό των καθημερινών λειτουργιών.

Προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία στον τομέα των ταχυμεταφορών θα εκτιμηθεί αλλά δεν είναι απαραίτητη.

  • Επιθυμητή η γνώση χρήσης Barcode Scanner.

  • Βασική γνώση χρήσης Ηλεκτρονικού Υπολογιστή και Office (Word, Excel).

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.

  • Ευκαιρίες εξέλιξης σε έναν δυναμικά αναπτυσσόμενο κλάδο.

  • Συστηματική εκπαίδευση και καθοδήγηση.

  • Εργασία με σύμβαση αορίστου χρόνου.

Αν σας ενδιαφέρει να γίνετε μέλος της ομάδας μας, παρακαλούμε στείλτε το βιογραφικό σας στο info@icccourier.gr

Προσθέστε το ονοματεπώνυμο και το βιογραφικό σας για να κάντε αίτηση για αυτή την θέση
Ονοματεπώνυμο